Ikiho stránky

Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí. (K. Čapek)

O stránkách

 Historie těchto stránek začala tak přibližně roku 2002. Vznikly za účelem naučit se tvořit stránky. Nejdříve jsem tvořil v tak slavně milovaném a zaroveň opovrhovaným editorem, jenž se jmenuje MS FrontPage. Pak jsem přešel na NVU. Jenže jak už to tak bývá, začal jsem vytvářet čím dál tím složitější stránky a prostě tyto grafické editory mi již nestačily. Tak jsem začal psát stránky ručně v čistém HTML. Začal jsem v Poznámkovém bloku, ale ten neumí zvýraznit syxtanci, tak používám Notepad++. Co se týká grafické stránky webu, tak ten prodělal snad na dvacítku redesignů, až jsem skončil u stávajícího. Nyní jsou stránky napsány v (X)HTML a CSS, je to směs úplně všeho. Jediné, co není mojí výroby je grafický layout, neboť jsem antitalent na grafiku.

 A autor stránek? Tak ten se jmenuje Petr. Je povahou flegmatický optimista. Člověk, jenž se rád drží v pozadí dění a utvářející si názor na ostatní lidi velmi, velmi dlouhou dobu. Při prvním setkání opatrný, držící si lidi od těla, ale po poznání velice kamarádský. Jedinou negativní výtkou může být jeho typický sarkasmus a poněkud praštěný smysl pro humor.
Úspěšně dokončil Gymnázium v Klášterci nad Ohří a nyní je studentem Fakulty sociálně-ekonomické na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Mezi jeho záliby patří především cyklistika, počítače, v zimě lyžování a hudba, která musí něčím zaujmout (Daniel Landa, Saturnus, Within Temptation, Epica, ...). Rád sleduje Hvězdnou bránu, Stargate Atlanis a Dr. House.

 Pokud by jste mu chtěli něco sdělit, tak tak učiňte.
ICQ: 248-610-949 nebo e-mail: petr1988@seznam.cz