Ikiho stránky

Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí. (K. Čapek)

Poslední

25. 1. 2008

Vzhledem k tomu, že se mi blíží maturita a mám i jiné zájmy, tak tento příspěvek berte jako poslední. Není na psaní prostě čas ani chuť.>

Šťastné a veselé

24. 12. 2007

Obrození stránek

19. 8. 2007

  Na brigádě byl dostatek volného času, tak jsem se pustil do již slibované změně stránek. A změnilo se toho opravdu hodně. Nahodil jsem nový layout s menu po pravé straně :), sice není můj, ale je pěknej. Se svou webovou grafikou asi skončím, protože na grafiku prostě nemám to pravý grafický střeo. A co že se to tedy ůbec změnilo kromě designu? Tak v zásadě kód stránek, ale to nepoznáte. Dále pak byly překopány kategorie Školní práce, O stránkách. Fotoexperimenty dotaly svojí položku v menu. záznamník alias blog byl přejmenován na Občasník, protože sem už píšu jen velmi nahodile. A to nejdůležitější, vymazal jsem kategorie Odkazy (byl to přežitek předešlých stránek), Citáty, Pozadí na plochu (zabíraly hodně datového místa na serveru) a posledních pěti stran v blogu (byly to už dva roky staré záznamy).
  Doufám, že se Vám bude nová koncepce stránek líbit, lépe se v ní budete orintovat a snad se Vám bude i něco z obsahu hodit.

Povstal z popela

16. 8. 2007

  Po opravdu dlouhé době zpět. Důvodem byla neuvěřitelná apatie sem cokoliv sdělovat, žádný čas, brigáda, cestování a žádné myšlenky, které bych sem mohl napsat.
  Během této doby jsem byl s rodiči na poslední společný dovolený. Jelo se do tater na Slovensko. Po dobu zájezdu jsme bydleli ve vesničce Liptovský Ján, která leží přímo v úpatí Vysokých a Nízkých Tater. Co povídat, nádherná příroda, nádherný hory. Nebýt těch popadaných stromů po vichřici, tak dokonalý zážitek. Místo stromů tam ale rostlo cosi růžového, co pokrylo veškerý popadaný porost.
  Momentálně jsem se vrátil z cyklozájezdu po Rýnské cyklostezce, no spíš přesnější název je od švýcarského Grand Kaňonu po Bodamské jezero. Cesta vedla podél hranic Švýcarska, Rakouska, Německa a Lichtenštejnska. Co k tomu říci? Nebýt tak trochu malicherného počasí, tak bezvadný. Švýcarsko se s naší vlastní nedá ani srovnat. Ta země je o něčem jiném. Oproti loňskému sjezdu ze Svatého Mořice do Merána to nebylo nic moc, ale i tak to byl nádherný zážitek. Sice se 85% cesty jelo po asfaltu (myslím tím vážně asfalt, žádný díry silnici jako u nás), nbylo tu už tolik hor jako loni, ale i tak to byla nádhera. Všem, co jsou nadšení do cykloturistiky, bych doporučil si zajet sem, pro trochu náročnější na Rhonskou cyklostezku.
  Jinak mám v plánu udělat trošku obnovu stránek, neboť se toho zde už dlouhou dobu nic nezměnilo. Přemejšlím, zda změnit celý layout stránek nebo jen pozměnit stávají, s tím že bych změnil i design. No, uvidím, zatím je to vše jen v plánech. Uvidím, jak moc se budu na brigádě nudit. Zbývá mi zatím už jen pět 14hodinových nočních směn a to tu mám spoustu nezkouknutých filmů ;).

Teplo, krásně, příjemně ...

14. 4. 2007

  V posledních dnech začalo být více či méně pěkné počasí (až na vítr) a tak nic nebrání vyrazit na ďábelský stroj jménem kolo :).A tak, když je čas, brázdím silnice, lesní cesty a nepřístupný terén pro ostatní. vidlice nastavena na nejtrdší pérování a hurá do přírody. A ti, co pocházejí z okolí Kadaňska, tak by zajisté mohli vědět, kde se nachází ta geodická tyč na fotce ;).

  A z mého vlastního přesvědčení a nevyužitého času jsem se nechal ukecat k usednutí do komise senátních voleb v našem okrese a měl jsem se čemu divit. Celkem 14 hodin proseděných na nepohodlné dřevěné židly udělalo své a bolest zad se ozvala rychle. Zato jsme měli rekordní počet voličů. Přesněji jich přišlo kolem devadesáti, a teď pozor, z celkových 1200 v našem okresku. Z nudy přináším fotku v negativu. Názor si udělejte vlastní.

  Před několika dny se u nás konalo blokový čištění. To se takto prázdné parkoviště u nás nevidí tak často. Je tu totiž strašný problém sehnat volné místo po 16. hodině. Hlavně že je tu hafo míst pro invalidy (na tři malá parkoviště připadá 7 míst pro invalidy) ...

Strana 2 3 4 5